Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 13 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 431 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 13-19 lipca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (14 lipca) swoją premierę będzie miała przygodowa gra akcji, której głównym projektantem i scenarzystą jest ojciec cyklu Metal Gear - Hideo KojimaDeath Stranding. Produkcja wydana zostanie na PC w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (14 lipca) do sprzedaży trafi szalona platformówka typu roguelike - Neon Abyss. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (14 lipca) ukaże się dynamiczna sieciowa strzelanka - Rocket Arena. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (16 lipca) swoją premierę będzie miała pełnoprawna kontynuacja przygodówki typu point'n'click z 1994 roku Beneath a Steel Sky - Beyond a Steel Sky. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (16 lipca) do sprzedaży trafi druga część serii symulatorów myśliwego - Hunting Simulator 2. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (16 lipca) ukaże się samodzielny dodatek do pierwszoosobowej gry akcji z elementami logicznymi - SUPERHOT: Mind Control Delete. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (17 lipca) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra akcji z elementami skradankowymi - Ghost of Tsushima. Produkcja wydana zostanie na PS4 w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?