Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia czerwiec 01 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 229 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 1-7 czerwca maja będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (2 czerwca) swoją premierę będzie miała darmowa sieciowa strzelanka pierwszoosobowa osadzona w realiach science-fiction - Valorant. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (4 czerwca) do sprzedaży trafi darmowy dodatek do gry sportowej eFootball PES 2020 - eFootball PES 2020: UEFA EURO 2020. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (4 czerwca) ukaże się kolejna część cyklu gier sportowych, które pozwalają pokierować drużyną kolarzy - Tour de France 2020. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (5 czerwca) swoją premierę będzie miała zremasterowana wersja klasycznego RTS-a z połowy lat 90. - Command & Conquer Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (5 czerwca) do sprzedaży trafi kolejny dodatek do symulatora życia - The Sims 4: Życie eko. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?