Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 18 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 323 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 18-24 maja będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (19 maja) swoją premierę będzie miał symulator minigolfa - Golf With Your Friends. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (20 maja) do sprzedaży trafi trzecioosobowa, drużynowa strzelanka - Crucible. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (20 maja) ukaże się połączenie gry przygodowej i zręcznościówki - Neversong. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (20 maja) swoją premierę będzie miała hybryda RTS-a i gry akcji osadzona w czasach II wojny światowej - Total Tank Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (21 maja) do sprzedaży trafi hybryda survival horroru i produkcji typu roguelike - The Persistence. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (22 maja) ukaże się trzecioosobowa gra action RPG osadzona w otwartym świecie - Maneater. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?