Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 04 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 409 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 4-10 maja będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (5 maja) swoją premierę będzie miała taktyczna gra strategiczna koncentrująca się na turowych starciach - John Wick Hex. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (5 maja) do sprzedaży trafi trójwymiarowa gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru - Someday You'll Return. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 maja) ukaże się taktyczna gra RPG - Wintermoor Tactics Club. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (7 maja) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa, eksploracyjna gra przygodowa - Spirit of the North. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (8 maja) do sprzedaży trafi gra strategiczna, w której staramy się odbudować zniszczoną cywilizację - Before We Leave. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (8 maja) ukaże się platformowa gra akcji, w której przedzierasz się przez strony ciągle zmieniającego się komiksu - Fury Unleashed. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 49,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?