Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 20 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 308 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 20-26 kwietnia będą miały swoje premiery.

 

 

We wtorek (21 kwietnia) swoją premierę będzie miała gra survivalowa osadzona na Syberii w 1917 roku - Help Will Come Tomorrow. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (23 kwietnia) do sprzedaży trafi logiczna gra przygodowa, w której eksploracji oraz odkrywaniu tajemnic towarzyszy rozwiązywanie coraz bardziej skomplikowanych zagadek - Filament. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (23 kwietnia) ukaże się osadzona w świecie fantasy gra RPG z elementami gatunku roguelike - Iratus: Lord of the Dead. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (23 kwietnia) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona cyklu realistycznych gier wyścigowych - MotoGP 20. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (24 kwietnia) do sprzedaży trafi thriller sci-fi osadzony w niedalekiej, postapokaliptycznej przyszłości - Deliver Us The Moon. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (24 kwietnia) ukaże się asymetryczna gra akcji przeznaczona do zabawy wieloosobowej - Predator: Hunting Grounds. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (24 kwietnia) swoją premierę będzie miała kompletny remake trzeciej części serii gier action RPG osadzonych w realiach fantasy - Trials of Mana. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (24 kwietnia) do sprzedaży trafi zupełnie nowa fabuła i taktyczna turowa walka w świecie XCOM - XCOM: Chimera Squad. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 89,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?