Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia marzec 23 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 576 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 23-29 marca będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (23 marca) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona słynnej serii pierwszoosobowych strzelanek osadzonych w realiach science-fiction - Half-Life: Alyx. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (24 marca) do sprzedaży trafi trzecioosobowa gra akcji osadzona w realiach science-fiction i nastawiona na rozgrywkę wieloosobową - Bleeding Edge. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (26 marca) ukaże się drugie rozszerzenie do pierwszoosobowej strzelanki z elementami RPG - Borderlands 3: Guns, Love and Tentacles. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (26 marca) swoją premierę będzie miał pierwszy dodatek do przygodowej gry akcji - Control: The Foundation. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (27 marca) do sprzedaży trafi produkcja łącząca w sobie elementy platformówki 3D i wyścigów - Gigantosaurus: Gra. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (27 marca) ukaże się kolejna odsłona cyklu trzecioosobowych gier akcji - One Piece: Pirate Warriors 4. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?