Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia luty 17 2020 Kategoria: Premiery gier 1 komentarzy 602 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 17-23 lutego będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (17 lutego) swoją premierę będzie miała taktyczna strategia osadzona w realiach science-fiction - Corruption 2029. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (18 lutego) do sprzedaży trafi oryginalna gra logiczno-symulacyjna - Besiege. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 58,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (18 lutego) ukaże się gra sportowa poświęcona wyścigom dronów - DCL: The Game. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (20 lutego) swoją premierę będzie miała gra action RPG ukazana w widoku izometrycznym - Katana Kami: A Way of the Samurai Story. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

Także w czwartek (20 lutego) do sprzedaży trafi symulator mechanika - Tank Mechanic Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (21 lutego) ukaże się gra przygodowa utrzymana w konwencji thrillera psychologicznego - Draugen. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika Karfein
    #1 | Karfein mówi:18 luty 2020

    W wolnej chwili ogarnę kiedyś Katana Kami, jako że na PS2 grało się w Way of the Samurai 1&2.