Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia luty 10 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 367 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 10-16 lutego będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (11 lutego) swoją premierę będzie miało drugie fabularne rozszerzenie DLC do pierwszoosobowej gry akcji - Metro Exodus: Sam's Story. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (11 lutego) do sprzedaży trafi pudełkowa edycja wyjątkowego wydania trzech części serii Yakuza - The Yakuza Remastered Collection. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 259,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (13 lutego) ukaże się trzecioosobowa gra akcji, w której zasiadamy za sterami futurystycznego mecha - Daemon X Machina. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 214,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (13 lutego) swoją premierę będzie miała ręcznie rysowana przygodówka typu point & click - LUNA The Shadow Dust. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 lutego) do sprzedaży trafi gra akcji RPG utrzymana w ponurej stylistyce dark fantasy - Wolcen: Lords of Mayhem. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (14 lutego) ukaże się przygodowa gra akcji, która toczy się w realiach snów generowanych przez samych użytkowników - Dreams. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (14 lutego) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa strzelanka osadzona w realiach postapokaliptycznych - Metro Exodus. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 214,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?