Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia styczeń 20 2020 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 390 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 20-26 stycznia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (21 stycznia) swoją premierę będzie miało pierwsze duże rozszerzenie do gry strategicznej RTS - Frostpunk: The Last Autumn. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (23 stycznia) do sprzedaży trafi duży fabularny dodatek do trzecioosobowej gry action RPG - Kingdom Hearts III Re:Mind. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (23 stycznia) ukaże się pierwszoosobowa, przygodowa gra akcji wyprodukowana z myślą o goglach VR - The Walking Dead: Saints & Sinners. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (24 stycznia) swoją premierę będzie miała zremasterowana wersja kultowej, wojennej strategii taktycznej - Commandos 2: HD Remaster. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (24 stycznia) do sprzedaży trafi zremasterowana wersja taktycznej strategii RTS - Praetorians: HD Remaster. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?