Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia grudzień 09 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 646 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 9-15 grudnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (9 grudnia) swoją premierę będzie miała osadzona w otwartym świecie i umożliwiająca współpracę gra RPG - Ashen. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (10 grudnia) do sprzedaży trafi trzecie duże rozszerzenie do strategii ekonomicznej - Anno 1800: The Passage. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (10 grudnia) ukaże się dodatek do ekonomicznej gry strategicznej - Jurassic World Evolution: Return to Jurassic Park. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (11 grudnia) swoją premierę będzie miała strategia ekonomiczna, w której zajmujemy się tworzeniem zróżnicowanej infrastruktury komunikacyjnej - Transport Fever 2. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 161,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (11 grudnia) do sprzedaży trafi gra przygodowa typu visual novel osadzona w uniwersum urban fantasy Świat Mroku - Vampire: The Masquerade - Coteries of New York. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (12 grudnia) ukaże się gra przygodowa osadzona w realiach science-fiction - Detroit: Become Human. Produkcja wydana zostanie na PC w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej) i sugerowanej cenie 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (13 grudnia) ukaże się duży dodatek do terenowego symulatora ciężarówek - Spintires: Czarnobyl. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 59,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?