Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia grudzień 02 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 440 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 2-8 grudnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (3 grudnia) swoją premierę będzie miała przygodowa gra z elementami platformowymi - Arise: A Simple Story. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (3 grudnia) do sprzedaży trafi zestaw zawierający cztery główne odsłony cyklu - Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2 Anniversary, Halo 3 i Halo 4Halo: The Master Chief Collection. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 149,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (3 grudnia) ukaże się pudełkowa edycja kontynuacji ciepło przyjętej epizodycznej gry przygodowej z 2015 roku - Life Is Strange 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 170,90 zł dla PC oraz 139,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (3 grudnia) swoją premierę będzie miała nowa gra strategiczna twórcy serii X-COM - Phoenix Point. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (3 grudnia) do sprzedaży trafi kanapowy co-op, w którym remontujecie mieszkania w tajemniczym wieżowcu - Tools Up!. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (4 grudnia) ukaże się trzecioosobowa gra action RPG osadzona w realiach science-fiction - Everreach: Project Eden. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (4 grudnia) ukaże się gra przygodowa typu visual novel osadzona w uniwersum urban fantasy Świat Mroku - Vampire: The Masquerade - Coteries of New York. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (5 grudnia) do sprzedaży trafi izometryczna gra akcji z elementami RPG - Darksiders Genesis. Produkcja wydana zostanie na PC w pelnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (5 grudnia) ukaże się szósty duży dodatek do symulatora ciężarówek - Euro Truck Simulator 2: Droga do Morza Czarnego. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 89,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?