Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia listopad 11 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 511 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 11-17 listopada będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (12 listopada) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra action RPG osadzona w realiach fantasy - Rune II. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (12 listopada) do sprzedaży trafi gra action RPG inspirowana słowiańskim folklorem - Yaga. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 89,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (14 listopada) ukaże się oryginalna prrzygodowa gra zręcznościowa - Bee Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4, XOne w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 161,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (14 listopada) swoją premierę będzie miała detektywistyczna przygodówka typu point-and-click - Blacksad: Under the Skin. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (15 listopada) do sprzedaży trafi trzecioosobowa, przygodowa gra akcji osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen - Star Wars Jedi: Upadły zakon. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 239,90 zł dla PC oraz 289,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (15 listopada) ukaże się pierwszoosobowa strzelanka oparta na znanej filmowej licencji - Terminator: Resistance. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 179,90 zł dla PC oraz 259,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Również w piątek (15 listopada) ukaże się przygodowa gra akcji osadzona w świecie fantasy - Golem. Produkcja wydana zostanie pudełkowo (cyfrowo dopiero 19 listopada) na PS4 w angielskiej wersji językowej. Do gry będą potrzebne gogle PS VR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (15 listopada) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra akcji osadzona w realiach fantasy - Tokyo Ghoul:re Call to ExistProdukcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?