Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia listopad 04 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 334 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 4-10 listopada będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (5 listopada) ukaże się detektywistyczna przygodówka typu point-and-click - Blacksad: Under the Skin. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

Aktualizacja: Premiera gry przeniesiona na 14.11.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (5 listopada) swoją premierę będzie miała dziesiąta odsłona popularnej serii muzyczno-tanecznej - Just Dance 2020. Produkcja wydana zostanie na PS4, Wii i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 listopada) do sprzedaży trafi strategia ekonomiczna, w której gracze zajmują się prowadzeniem ogrodu zoologicznego - Planet Zoo. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 161,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (5 listopada) ukaże się bezpośrednia kontynuacja gry Red Dead Redemption - Red Dead Redemption II. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (7 listopada) swoją premierę będzie miała zręcznościowa gra o wyścigach gokartów - Garfield Kart: Furious RacingProdukcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (7 listopada) do sprzedaży trafi gra łącząca elementy RPG, symulacji farmy i życia codziennego - Farmer's Dynasty. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (8 listopada) ukaże się dwudziesta pierwsza odsłona popularnej serii gier wyścigowych - Need for Speed: Heat. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 199,90 zł dla PC oraz 239,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (8 listopada) swoją premierę będzie miała przygodowa gra akcji, której głównym projektantem i scenarzystą jest Hideo KojimaDeath StrandingProdukcja wydana zostanie na PS4 w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej) i sugerowanej cenie 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 listopada) do sprzedaży trafi oficjalnie licencjonowana produkcja powstała na bazie serii filmów - Jumanji: The Video Game. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?