Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 21 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 546 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 21 - 27 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (22 października) ukaże się gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru, osadzona w realiach science-fiction - Moons of Madness. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (22 października) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona cyklu gier sportowych skupiających się na wrestlingu - WWE 2K20. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 214,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (23 października) do sprzedaży trafi symulator zarządzania karczmą w czasie rzeczywistym osadzony w oryginalnym świecie fantasy - Crossroads Inn. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 79,90 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (24 października) ukaże się dwuwymiarowa gra akcji-RPG osadzona w fantastycznej krainie - Cat Quest II. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (25 października) swoją premierę będzie miała szesnasta odsłona serii pierwszoosobowych strzelanek - Call of Duty: Modern Warfare. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 259,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (25 października) do sprzedaży w wersji pudełkowej trafi połączenie gry typu roguelike i narracyjnej przygodówki utrzymane w stylistyce retro - Children of Morta. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (25 października) ukaże się remake gry akcji z elementami slashera - MediEvil. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 124,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (25 października) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa gra RPG utrzymana w realiach science-fiction - The Outer Worlds. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 259,90 zł.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?