Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 14 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 455 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 14 - 20 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (15 października) ukaże się pudełkowa edycja pierwszoosobowego survival horroru, którego akcja toczy się w postapokaliptycznym świecie - DayZ. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 149,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (15 października) swoją premierę będzie miała detektywistyczna gra RPG ukazana w widoku izometrycznym - Disco Elysium. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (16 października) do sprzedaży w edycji early access trafi gra komputerowa z gatunku survival-horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia - Chernobylite. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (17 października) ukaże się pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w konwencji survival horroru - The Beast Inside. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (18 października) swoją premierę będzie miała humorystyczna gra platformowa - Ice Age: Scrat's Nutty Adventure. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (18 października) do sprzedaży trafi trzecia odsłona serii sieciowych strzelanek - Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?