Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 30 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 423 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 30 września - 6 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (1 października) ukaże się czwarty dodatek do wieloosobowej strzelanki FPP - Destiny 2: Shadowkeep. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 149,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (1 października) swoją premierę będzie miała trzeci dodatek do gry karcianej Gwint - Gwint: Żelazna wola. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (2 października) do sprzedaży trafi strategiczna gra taktyczna z elementami RPG osadzona w realiach wojennych - WARSAW. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (3 października) ukaże się kolejna odsłona serii taktycznych strategii czasu rzeczywistego - Close Combat: The Bloody First. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (4 października) swoją premierę będzie miała zremasterowana wersja trzecioosobowej, przygodowej gry akcji z 2009 roku - Ghostbusters: The Video Game Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (4 października) do sprzedaży trafi rozgrywająca się w zróżnicowanym, nieprzyjaznym i tajemniczym otwartym świecie wojskowa strzelanka - Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 249,90 zł dla PC oraz 289,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?