Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 23 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 545 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 23 - 29 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (24 września) i na konsolach 2 dni później ukaże się trzecioosobowa strzelanka reprezentująca kultową serię - Contra: Rogue Corps. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (24 września) swoją premierę będzie miała zręcznościowa bijatyka 2,5D na licencji popularnego serialu dla dzieci i młodzieży - Power Rangers: Battle for the Grid. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (24 września) do sprzedaży trafi kontynuacja trzecioosobowej gry action RPG osadzonej w realiach science-fiction - The Surge 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 199,90 zł dla PC oraz 229,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (26 września) ukaże się trzecioosobowa, sieciowa gra RPG korzystająca z modelu Free to Play - Dauntless. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (27 września) swoją premierę będzie miała postapokaliptyczna gra action RPG osadzona w realiach science-fiction - Code Vein. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 199,90 zł dla PC oraz 229,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (27 września) do sprzedaży trafi klasyczna gra cRPG z turowym systemem walki - Stygian: Reign of the Old Ones. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (27 września) ukaże się kolejna część cyklu strategii ekonomicznych, w których wcielamy się w El PresidenteTropico 6. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (27 września) swoją premierę będzie miała kolejna część popularnej serii symulatorów piłkarski nożnej - FIFA 20. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 199,90 zł dla PC oraz 239,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?