Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 16 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 510 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 16 - 22 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (17 września) ukaże się detektywistyczna przygodówka z elementami visual novel - AI: The Somnium Files. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 (20.09) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (17 września) swoją premierę będzie miała przygodowa gra akcji utrzymana w konwencji survival hororru - Daymare: 1998. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (17 września) do sprzedaży trafi trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG - Devil's Hunt. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 124,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (18 września) ukaże się dwuwymiarowa gra przygodowa typu point & click - Little Misfortune. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (19 września) swoją premierę będzie miała niezależna, dwuwymiarowa gra przygodowa - Mutazione. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (19 września) do sprzedaży trafi taktyczna, survivalowa gra strategiczna osadzona w realiach postapokaliptycznych - Overland. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (19 września) ukaże się taktyczna strzelanka ukazana w widoku z lotu ptaka - Police Stories. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (19 września) swoją premierę będzie miała gra samochodowa wzbogacona o elementy symulacji - Truck Driver. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (20 września) do sprzedaży trafi odświeżona wersja trzecioosobowej gry RPG - Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (20 września) ukaże się przygodowa gra logiczna osadzona w realiach fantasy - The Sojourn. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?