Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 12 2019 Kategoria: Premiery gier 1 komentarzy 535 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 12 - 18 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (13 sierpnia) ukaże się rozbudowana strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach historycznych - Ancestors Legacy. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (13 sierpnia) swoją premierę będzie miała platformowa gra akcji osadzona w realiach science-fiction - Exception. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 sierpnia) do sprzedaży trafi pierwsze rozszerzenie do pierwszoosobowej gry action RPG - Warhammer: Vermintide 2 - Winds of Magic. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (14 sierpnia) ukaże się duże, darmowe rozszerzenie do eksploracyjnej przygodówki osadzonej w realiach science-fiction - No Man's Sky: Beyond. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (14 sierpnia) swoją premierę będzie miała gra logiczna o podróżowaniu w czasie i astronaucie, który powraca na wyniszczoną klęskami Ziemię - The Great Perhaps. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (15 sierpnia) do sprzedaży trafi kolejna odsłona serii zaawansowanych symulatorów kolei - Train Sim World 2020. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika Karfein
    #1 | Karfein mówi:12 sierpień 2019

    No Man's Sky miałem się interesować na PC w końcu, ale przez dodanie VR chyba jednak skończy się na wersji PS4.