Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 05 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 430 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 5 - 11 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (6 sierpnia) ukaże się spin-off cyklu strategicznych gier turowych - Age of Wondres: Planetfall. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (6 sierpnia) swoją premierę będzie miała zremasterowana wersja trzecioosobowej gry akcji z mechami w roli głównej - Metal Wolf Chaos XD. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (6 sierpnia) do sprzedaży trafi horror FPS z dużym naciskiem na fabułę i eksplorację - Silver Chains. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (7 sierpnia) ukaże się łacząca komedię i horror przygodówka typu point & click - Gibbous: A Cthulhu Adventure. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (8 sierpnia) swoją premierę będzie miał symulator kosmiczny osadzony w realiach science-fiction - Subdivision Infinity DX. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (8 sierpnia) do sprzedaży trafi logiczna gra karciana osadzona w realiach fantasy - The Lord of the Rings: Adventure Card Game. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 68,90 zł.

Aktualizacja: Premiera gry przesunięta na 29.08.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 sierpnia) ukaże się rozszerzenie do turowej, wojennej strategii RTS - Total War: Three Kingdoms - Eight Princes. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?