Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 29 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 422 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 29 lipca - 4 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (30 lipca) ukaże się pudełkowa wersja taktycznej gry przygodowej łączącej system walki turowej z mechaniką skradania się w czasie rzeczywistym - Mutant Year Zero: Road to Eden. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (30 lipca) swoją premierę będzie miało pierwsze rozszerzenie fabularnej gry taktycznej - Mutant Year Zero: Seed of Evil. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 53,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (30 lipca) do sprzedaży trafi pierwszoosobowy, kooperacyjny survival horror - The Blackout Club. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (30 lipca) ukaże się samodzielne rozszerzenie mrocznej gry RPG akcji Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecy. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (30 lipca) swoją premierę będzie miało kolejne rozszerzenie DLC do przygodowej gry akcji - We Happy Few: Lightbearer. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (31 lipca) do sprzedaży trafi epizodyczna gra przygodowa w klimacie noire - Bear With Me. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (31 lipca) ukaże się prequel epizodycznej przygodówki typu point-and-click - Bear With Me: The Lost Robots. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (31 lipca) swoją premierę będzie miała trójwymiarowa gra logiczna typu tetris - Crystal Crisis. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (2 sierpnia) do sprzedaży trafi kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych poświęconej futbolowi amerykańskiemu - Madden NFL 20Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 239,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (2 sierpnia) ukaże się sandboksowa, przygodowa gra akcji - The Church in the Darkness. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?