Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 22 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 388 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 22 - 28 lipca będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (22 lipca) ukaże się gra przygodowa utrzymana w konwencji interaktywnego thrillera - Beyond: Dwie Dusze. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (23 lipca) swoją premierę będzie miała gra logiczno-zręcznościowa oparta na licencji legendarnej produkcji - Tetris Effect. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (23 lipca) do sprzedaży trafi trzecioosobowa, eksploracyjna gra przygodowa z elementami logicznymi - Vane. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (25 lipca) ukaże się gra przygodowa z widokiem izometrycznym i otwartym światem - A Place for the Unwilling. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (25 lipca) swoją premierę będzie miała zręcznościowa gra platformowa osadzona w realiach fantasy - Monster Boy and the Cursed Kingdom. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (26 lipca) do sprzedaży trafi trzecioosobowa gra akcji oparta na licencji cieszących się dużą popularnością anime w reżyserii Hiroyukiego Imiashi - Kill la Kill: IF. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (26 lipca) ukaże się humorystyczna gra przygodowa - Unlucky Seven. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (26 lipca) swoją premierę będzie miała gra akcji opracowana z myślą o technologii VR - Wolfenstein: Cyberpilot. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 89,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (26 lipca) do sprzedaży trafi kolejna część cyklu dynamicznych, pierwszoosobowych strzelanek - Wolfenstein: YoungbloodProdukcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 124,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?