Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 01 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 272 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 1 - 7 lipca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (2 lipca) ukaże się trzecie pełnoprawne rozszerzenie do gry MMORPG osadzonej w realiach fantasy - Final Fantasy XIV: Shadowbringers. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 146,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (4 lipca) swoją premierę będzie miał kolejny dodatek do trzecioosobowej gry akcji / strzelanki osadzonej w otwartym świecie - Just Cause 4: Los Demonios. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (4 lipca) do sprzedaży trafi kolejna odsłona cyklu kolarskich gier sportowych - Tour de France 2019. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (4 lipca) ukaże się dwuwymiarowa bijatyka typu beat 'em up, której akcja została osadzona w uniwersum znanego serialu platformy NetflixStranger Things 3: The Game. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (5 lipca) swoją premierę będzie miała kompletna edycja trzecioosobowej gry akcji stanowiącej adaptację serialu anime - Attack on Titan 2: Final Battle. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (5 lipca) do sprzedaży trafi epizodyczna, przygodowa gra akcji podejmująca tematykę miłości i samotności - Sea of Solitude. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?