Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia czerwiec 24 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 269 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 24 - 30 czerwca będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (24 czerwca) ukaże się gra przygodowa utrzymana w konwencji interaktywnego thrillera - Heavy Rain: The Origami Killer. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (25 czerwca) swoją premierę będzie miała trzecia odsłona serii symulatorow mechanika samochodowego - Car Mechanic Simulator 2018. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (25 czerwca) do sprzedaży trafi wprzygodowa gra akcji utrzymana w konwencji thrillera i kryminału - Judgment. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 199,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (26 czerwca) nakładem firmy Cenega S.A. ukaże się symulator monster trucków Monster Jam: Steel Titans na PC, PS4 i X1 w polskiej wersji językowej.

 

 

 

Monster Jam: Steel Titans

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (27 czerwca) ukaże się trzecioosobowa, zręcznościowa gra towarzyska z elementami logicznymi - Fort Boyard: The Game. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (27 czerwca) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa, detektywistyczna gra przygodowa inspirowana twórczością H.P. LovecraftaThe Sinking City. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 159,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (28 czerwca) do sprzedaży trafi najnowsza odsłona cyklu gier wyścigowych z pełną licencją Mistrzostw Świata Formuły 1 - F1 2019. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 209,90 zł dla PC oraz 289,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?