Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia czerwiec 17 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 838 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 17 - 23 czerwca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (18 czerwca) ukaże się przygodowa gra akcji typu metroidvania, osadzona w klimacie gotyckiego horroru - Bloodstained: Ritual of the Night. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (18 czerwca) swoją premierę będzie miała steampunkowa strategia czasu rzeczywistego - They Are Billions. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 89,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (20 czerwca) do sprzedaży trafi wojenna strategia czasu rzeczywistego, w której gracze przeniosą się w czasy II wojny światowej - Steel Division 2. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 170,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takźe w czwartek (20 czerwca) ukaże się trzecioosobowa, zręcznościowa gra towarzyska z elementami logicznymi - Fort Boyard: The Game. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

Aktualizacja: Premiera przesunięta na 27.06.2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (20 czerwca) swoją premierę będzie miała platformowa gra akcji, w której wcielamy się w człowieka, jaki z rozkazu pewnego wrażliwego banana eliminuje każdego, kto stanie mu na drodze - My Friend Pedro. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (21 czerwca) do sprzedaży trafi remake kultowej gry wyścigowej - Crash Team Racing Nitro-Fueled. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takźe w piątek (21 czerwca) ukaże się rozszerzenie do popularnego symulatora życia - The Sims 4: Wyspiarskie życie. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?