Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia czerwiec 03 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 365 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 3 - 9 czerwca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (4 czerwca) ukaże się trzecie rozszerzenie do taktycznej strategii osadzonej w realiach science-fiction - BattleTech: Urban Warfare. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (4 czerwca) swoją premierę będzie miało siódme rozszerzenie do strategii kosmicznej - Stellaris: Ancient Relics. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 35,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (4 czerwca) do sprzedaży trafi kolejne rozszerzenie do gry MMORPG osadzonej w świecie fantasy - The Elder Scrolls Online: Elsweyr. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 169,90 zł dla PC oraz 209,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (4 czerwca) ukaże się gra action RPG typu hack'n'slash osadzona w uniwersum fantasy - Warhammer: Chaosbane. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 199,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (4 czerwca) swoją premierę będzie miała eksploracyjna gra przygodowa z elementami logicznymi, wykorzystująca okulary rzeczywistości wirtualnej - ZED. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (6 czerwca) do sprzedaży trafi humorystyczny, pierwszoosobowy symulator gotowania - Cooking Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (6 czerwca) ukaże się zręcznościowa gra przygodowa, w której gracz wciela się w wędrowca starającego się rozwikłać tajemnicę dawnej cywilizacji - Journey. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 59,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (6 czerwca) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona cyklu realistycznych gier wyścigowych studia Milestone - MotoGP 19. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (6 czerwca) do sprzedaży trafi remake zręcznościowej gry platformowej, która w 1989 roku trafiła na komputery Amiga - TokiProdukcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?