Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 27 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 390 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 26 maja - 2 czerwca będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (27 maja) ukaże się gra symulacyjna, w której wcielamy się w płetwonurka badającego tajemnice dna morskiego - Deep Diving Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (28 maja) swoją premierę będzie miała druga odsłona cyklu gier przygodowych utrzymanych w konwencji horroru - Layers of Fear 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (28 maja) do sprzedaży trafi strategia ekonomiczna wzbogacona o elementy symulacyjne - Rescue HQ: The Tycoon. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (28 maja) ukaże się duże samodzielne rozszerzenie do połaczenia RTS-a z RPG - SpellForce 3: Soul Harvest. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (28 maja) swoją premierę będzie miało połączenie gry przygodowej, RPG i roguelike osadzone w realiach fantasy - Vambrace: Cold Soul. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (28 maja) do sprzedaży trafi samodzielny dodatek do gry RPG akcji - Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecy. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (29 maja) ukaże się kolejna odsłona serii samochodowych gier wyścigowych - Assetto Corsa Competizione. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (29 maja) swoją premierę będzie miało połączenie FPS-a, gry szpiegowskiej i skradanki - Blood & Truth. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (29 maja) do sprzedaży trafi platformówka z turowym systemem walki - Blood Will Be SpilledProdukcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (29 maja) ukaże się gra przygodowa utrzymana w konwencji thrillera psychologicznego - Draugen. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (30 maja) swoją premierę będzie miała strategia czasu rzeczywistego z elementami tower defense, osadzona w realiach fantasy - Conan Unconquered. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (30 maja) do sprzedaży trafi przepełniona tajemnicami przygoda osadzona w otwartym świecie układu słonecznego - Outer WildsProdukcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 89,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (31 maja) ukaże się pierwszosobowa gra akcji osadzona w otwartym świecie - PixARK. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 89,90 zł dla PC oraz 229,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?