Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 20 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 395 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 20 - 26 maja będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (21 maja) ukaże się detektywistyczna gra akcji z otwartym światem - American Fugitive. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 oraz XOne (24.05) w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (21 maja) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa, sieciowa gra RPG korzystająca z modelu Free to Play - Dauntless. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (21 maja) do sprzedaży trafi niezależna gra przygodowa, w której wcielamy się w pozbawioną ciała sztuczną inteligencję - Observation. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (21 maja) ukaże się zręcznościowa gra wyścigowa z jeżem Soniciem w roli głównej - Team Sonic Racing. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (23 maja) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa, sieciowa strzelanka osadzona w realiach wojennych - Battalion 1944. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (23 maja) do sprzedaży trafi remake przygodowej gry akcji zrealizowanej w konwencji horroru - Pathologic 2. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (23 maja) ukaże się odświeżona wersja humorystycznej gry strategicznej typu RTS - S.W.I.N.E. HD Remaster. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 35,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (23 maja) swoją premierę będzie miała dwunasta główna odsłona strategicznego cyklu Total War - Total War: Three Kingdoms. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 189,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (24 maja) do sprzedaży w wersji pudełkowej trafi zabawna przygodowa gra akcji stworzona w oparciu o licencję filmów animowanych - UglyDolls: An Imperfect AdventureProdukcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 129,90 zł dla PC oraz 159,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?