Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 29 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 606 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 29 kwietnia - 5 maja będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (29 kwietnia) ukaże się pierwszoosobowa sieciowa gra akcji osadzona w średniowieczu - MORDHAU. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (30 kwietnia) swoją premierę będzie miała survivalowa gra akcji utzrymana w klimatach postapokaliptycznych - Fade to Silence. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 107,90 zł na PC oraz 159,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (30 kwietnia) do sprzedaży trafi oparta na fabule, taktyczna gra turowa RPG osadzona w świecie fantasy - Fell Seal: Arbiter's Mark. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (30 kwietnia) ukaże się kosmiczna gra akcji współpracująca z fizycznymi figurkami statków i pilotów - Starlink: Battle for Atlas. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (30 kwietnia) swoją premierę będzie miała detektywistyczna przygodówka typu point & click osadzona w realiach science-fiction - Tales of the Neon Sea. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (2 maja) do sprzedaży trafi strategia ekonomiczna ukazana w widoku izometrycznym - Rise of Industry. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 89,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?