Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 15 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 557 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 15 - 21 kwietnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (16 kwietnia) ukaże się kolejna odsłona cyklu historycznych strategii ekonomicznych - Anno 1800. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 229,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (16 kwietnia) swoją premierę we wczesnym dostepie będzie miała przygodowa gra akcji, która toczy się w realiach snów generowanych przez samych użytkowników - Dreams. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (16 kwietnia) do sprzedaży trafi trzecioosobowa, sandboksowa gra RPG - My Time At Portia. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (16 kwietnia) ukaże się survivalowa gra akcji osadzona w realiach postapokaliptycznych - World War Z. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 99,90 zł na PC oraz 159,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (18 kwietnia) swoją premierę w wersji pudełkowej będzie miała przygodówka typu point'n'click osadzona w realiach science-fiction - Trüberbrook. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 107,90 zł na PC oraz 119,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (18 kwietnia) do sprzedaży trafi wyjątkowa gra strategiczna czasu rzeczywistego osadzona w realiach fantasy - Driftland: The Magic Revival. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy)Sugerowana cena gry to 99,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (18 kwietnia) ukaże się niezależna gra action RPG osadzona w otwartym świecie - Forager. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (18 kwietnia) swoją premierę będzie miała brutalna gra akcji opracowana z myślą o zabawie w kooperacji - God's Trigger. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 49,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (18 kwietnia) do sprzedaży trafi trzecioosobowy survival horror - The Padre. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowejSugerowana cena gry to 53,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?