Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 08 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 443 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 8 - 14 kwietnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (9 kwietnia) ukaże się zręcznościowa, samochodowa gra wyścigowa - Dangerous Driving. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 79,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (9 kwietnia) swoją premierę będzie miał piętnasty dodatek do karcianki studia Blizzard Entertainment - Hearthstone: Wyjście z cienia. Produkcja wydana zostanie na PC i urządzenie mobilne z systemem Android w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (9 kwietnia) do sprzedaży trafi reedycja trzech części popularnego cyklu gier prawniczych - Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (9 kwietnia) ukaże się survivalowa gra jRPG otrzymana w klimacie postapokaliptycznym - Zanki Zero: Last Beginning. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (9 kwietnia) swoją premierę będzie miał symulator osadzony w rzeczywistości wirtualnej - Vacation Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (10 kwietnia) do sprzedaży trafi pierwszoosobowy dungeon crawler inspirowany staroszkolnymi klasykami - Vaporum. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (11 kwietnia) ukaże się strategia ekonomiczna od polskiego studia Vile Monarch - Weedcraft Inc. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?