Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 01 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 773 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 1 - 7 kwietnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (2 kwietnia) ukaże się gra przygodowa, w której prowadzisz wyjątkowy pojazd po wysuszonym dnie oceanu, podążając śladami niegdyś kwitnącej cywilizacji - FAR: Lone Sails. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (3 kwietnia) swoją premierę będzie miała zremasterowana i rozbudowana wersja pierwszoosobowej gry akcji - Borderlands: Game of the Year Edition. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (3 kwietnia) do sprzedaży trafi gra akcji z elementami symulacyjnymi oraz rozwiązaniami typowymi dla gatunku roguelike - Bow to Blood: Last Captain Standing. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (3 kwietnia) ukaże się niezależna gra logiczna inspirowana popularną grą liczbową 2048 - SubaraCity. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (4 kwietnia) swoją premierę będzie miał pierwszy dodatek do przygodowej gry akcji - We Happy Few: They Came from Below!. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (5 kwietnia) do sprzedaży trafi osadzona w XIX-wiecznym Londynie gra przygodowa - Dance of Death: Du Lac & Fey. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?