Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia marzec 25 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 484 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 25 - 31 marca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (26 marca) ukaże się ostatnie fabularne rozszerzenie do trzecioosobowej gry action RPG osadzonej w realiach fantasy - Final Fantasy XV: Episode Ardyn. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (26 marca) swoją premierę będzie miała nastawiona na zabawę wieloosobową pierwszoosobowa gra akcji - Generation Zero. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 139,90 zł dla PC oraz 169,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (26 marca) do sprzedaży trafi sandboksowa gra RPG osadzona w świecie fantasy - Outward. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (26 marca) ukaże się darmowe rozszerzenie do gry action RPG z elementami skradanki - SEVEN: Drowned Past. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (26 marca) swoją premierę będzie miała futurystyczna gra wyścigowa, w której kierujemy superszybkimi samochodami - Xenon Racer. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (26 marca) do sprzedaży trafi zręcznościowa strzelanka osadzona w realiach science-fiction - Space Junkies. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 159,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (26 marca) ukaże się eksploracyjna, przygodowa gra logiczna, opowiadająca o dzieciństwie przedstawiona z punktu widzenia dorosłego człowieka - Where the Bees Make Honey. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (27 marca) swoją premierę będzie miał pierwszoosobowy survival horror, którego akcja toczy się w postapokaliptycznym świecie - DayZ. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (27 marca) do sprzedaży trafi drugi duży dodatek do gry action RPG osadzonej w realiach fantasy - Grim Dawn: Forgotten Gods. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (27 marca) ukaże się niezależna gra logiczna inspirowana popularną grą liczbową 2048 - SubaraCity. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

Aktualizcja: Premiera przesunięta na 03.04.2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (27 marca) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa, przygodowa grą akcji z elementami RPG, osadzona w realiach fantasy - Windscape. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (28 marca) do sprzedaży trafi sieciowa gra action RPG typu hack'n'slash osadzona w świecie fantasy - Path of Exile. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (28 marca) ukaże się strategia czasu rzeczywistego osadzona w epoce kamienia - Warparty. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 64,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (28 marca) swoją premierę będzie miał pierwszy dodatek do karcianej gry logicznej, osadzonej w realiach fantasy - Gwint: Krwawa Klątwa. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (29 marca) do sprzedaży trafi zremasterowana wersja pierwszoosobowej gry akcji - Assassin's Creed III Remastered i Assassin's Creed III: Liberation Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (29 marca) ukaże się pudełkowa wersja ostatniego sezonu serii epizodycznych gier przygodowych - The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (29 marca) swoją premierę będzie miała kolejna część cyklu strategii ekonomicznych, w których wcielamy się w El Presidente rządzącego na jednej z tropikalnych wysp - Tropico 6. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (29 marca) do sprzedaży trafi detektywistyczna gr przygodowa składająca hołd popularnym radiowym słuchowiskom - Unheard. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?