Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia marzec 18 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 389 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 18 - 24 marca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (19 marca) ukaże się kolejna część serii Fate, czyli trzecioosobowych gier akcji (slasher/beat'em up) osadzonych w uniwersum znanym z visual novel i anime - Fate/Extella Link. Produkcja wydana zostanie na PC oraz PS4 i PSV (22.03) w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (19 marca) swoją premierę będzie miała drugie duże rozszerzenie do gry action RPG osadzonej w realiach fantasy - Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - The Tale of a Timeless Tome. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (21 marca) do sprzedaży trafi symboliczna opowieść luźno bazująca na wydarzeniach historycznych z czasów Wielkiej Rewolucji - We. The Revolution. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 79,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (22 marca) ukaże się przygodowa gra akcji, która przenosi nas do alternatywnej wersji XV-wiecznej Japonii - Sekiro: Shadows Die Twice. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 229,90 zł dla PC oraz 259,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (22 marca) swoją premierę będzie miała gra action RPG osadzona w realiach fantasy - Stories: The Path of Destinies. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?