Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia marzec 11 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 362 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 11 - 17 marca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (12 marca) ukaże się darmowa wersja połączenia trzecioosobowej gry akcji i bijatyki - Dissidia Final Fantasy NT Free Edition. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (12 marca) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa, przygodowa gra akcji z domieszką RPG, osadzona w realiach fantasy - Ghost of a Tale. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (12 marca) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa strzelanka wzorowana na policyjnych filmach akcji z lat 80. i 90. - RICO. Produkcja wydana zostanie na PS4 oraz PC (14.03) i XOne (13.03) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (12 marca) ukaże się trzecioosobowa, japońska gra RPG osadzona w realiach science-fiction - The Caligula Effect: Overdose. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (12 marca) swoją premierę będzie miał dodatek do gry MMORPG osadzonej w realiach fantasy - The Elder Scrolls Online: Wrathstone. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (12 marca) do sprzedaży trafi przygodówka typu point'n'click osadzona w realiach science-fiction - Trüberbrook. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (15 marca) ukaże się przygodowa gra akcji osadzona w otwartym światem - One Piece: World Seeker. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 199,90 zł dla PC oraz 229,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (15 marca) swoją premierę będzie miała druga część popularnego cyklu trzecioosobowych gier akcji z elementami RPG, skoncentrowanych na zmaganiach sieciowych - Tom Clancy’s The Division 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 249,90 zł dla PC oraz 289,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?