Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia marzec 04 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 333 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 4 - 10 marca będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (4 marca) ukaże się oryginalna gra przygodowa z elementami logicznymi - Old Man's Journey. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (5 marca) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra RPG osadzona w realiach fantasy - Eternity: The Last Unicorn. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (5 marca) do sprzedaży trafi trzecioosobowa gra akcji utrzymana w konwencji survivalu - Left Alive. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 249,90 zł dla PC oraz 219,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 marca) ukaże się pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w konwencji thrillera - The Occupation. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (8 marca) swoją premierę będzie miała kolejna część serii trzecioosobowych slasherów osadzonych w realiach fantasy - Devil May Cry 5. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 209,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?