Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia luty 18 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 359 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 18 - 24 luty będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (19 lutego) ukaże się sieciowa gra akcji typu battle royale osadzona w realiach fantasy - Battlerite Royale. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 89,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (19 lutego) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra action RPG osadzona w realiach fantasy - Sinner: Sacrifice for Redemption. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (19 lutego) do sprzedaży trafi kompleksowy remake klasycznej przygodówki z gatunku visual novel - Steins;Gate Elite. Produkcja wydana zostanie na PS4 i PC (20.02) w japońskiej wersji językowej (angielskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (19 lutego) ukaże się kolekcjonerska gra karciana nowej generacji, dostępna równocześnie fizycznie jak i online - Warhammer Age of Sigmar: Champions. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (19 lutego) swoją premierę będzie miał remake wydanej w 2005 roku gry Yakuza na konsolę PS2 - Yakuza: Kiwami. Produkcja wydana zostanie na PC w japońskiej wersji językowej (angielskie napisy). Sugerowana cena gry to 85,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (21 lutego) do sprzedaży trafi klasyczna strategia czasu rzeczywistego, której akcja toczy się w świecie inspirowanym średniowieczem - BANNERMEN. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (21 lutego) ukaże się czwarte duże rozszerzenie do kosmicznej strategii 4X - Galactic Civilizations III: Retribution. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (22 lutego) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa strzelanka z elementami MMO osadzona w realiach science-fiction - Anthem. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 239,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?