Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia luty 11 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 396 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 11 - 17 luty będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (12 lutego) ukaże się pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru - Conarium. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (12 lutego) swoją premierę będzie miała wieloosobowa gra akcji utrzymana w stylistyce lat osiemdziesiątych XX wieku - Hyper Jam. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (12 lutego) do sprzedaży trafi artystyczna gra platformowa - The King's Bird. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (13 lutego) ukaże się pierwszoosobowa zręcznościówka typu roguelite utrzymana w mangowym stylu - AWAY: Journey to the Unexpected. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (13 lutego) swoją premierę będzie miała eksploracyjna gra przygodowa utrzymana w realiach fantasy - Eastshade. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 lutego) do sprzedaży trafi skradanka utrzymana w klimacie thrillera - Intruders: Hide and Seek. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (14 lutego) ukaże się rozszerzona i odświeżona wersja gry przygodowo-logicznej - Catherine: Full Body. Produkcja wydana zostanie na PS4 i PSV w japońskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (14 lutego) swoją premierę będzie miała zręcznościowa gra platformowa wzbogacona o elementy przygodowe - Degrees of Separation. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (14 lutego) do sprzedaży trafi drugi duży dodatek do ekonomicznej strategii - Civilization VI: Gathering Storm. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (15 lutego) ukaże się bijatyka pozwalająca na toczenie widowiskowych pojedynków z udziałem bohaterów popularnych serii anime - Jump Force. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (15 lutego) swoją premierę będzie miała trzecia odsłona cyklu trzecioosobowych sanboksowych gier akcji - Crackdown 3. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (15 lutego) do sprzedaży trafi bezpośrednia kontynuacja gry Far Cry 5, w której trafiamy do postapokaliptycznej wersji amerykańskiego stanu Montana - Far Cry: New Dawn. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 189,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (15 lutego) ukaże się pierwszoosobowa strzelanka osadzona w realiach postapokaliptycznych - Metro Exodus. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 214,90 zł dla PC oraz 239,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?