Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia luty 04 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 435 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 4 - 10 luty będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (5 lutego) ukaże się przygodowa gra akcji utrzymana w kreskówkowym stylu - AWAY: Journey to the Unexpected. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (5 lutego) swoją premierę będzie miała kompilacja dwóch oryginalnych przygodowych gier akcji z elementami RPG - Evoland: Legendary Edition. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 lutego) do sprzedaży trafi trzeci dodatek fabularny do realistycznej gry RPG - Kingdom Come: Deliverance - Band of Bastards. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (5 lutego) ukaże się realistyczna symulacja siatkówki halowej - Spike Volleyball. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 179,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (6 lutego) swoją premierę będzie miała sandboksowa, przygodowa gra akcji - Astroneer. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (6 lutego) do sprzedaży trafi wieloosobowa strzelanka FPS - Fear the Wolves. Produkcja wydana zostanie na PC w w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (8 lutego) ukaże się trzecioosobowa gra action RPG utrzymana w klimacie postapokaliptycznym - God Eater 3. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek  (8 lutego) swoją premierę będzie miała kontynuacja motocyklowej gry wyścigowej skupiającej się na popularnych zawodach - Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?