Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia styczeń 28 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 1,321 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 28 stycznia - 3 luty będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (29 stycznia) ukaże się kosmiczny sandbox z widokiem pierwszoosobowym - Genesis Alpha One. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 159,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (29 stycznia) swoją premierę będzie miała trzecia część niezwykłej przygody, osadzonej w uniwersum stanowiącym połączenie światów z bajek Walta Disneya oraz gier należących do serii Final Fantasy - Kingdom Hearts III. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 279,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (31 stycznia) do sprzedaży trafi pudełkowa wersja opartej na kartach gry hack & slash - Book of Demons. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 89,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (1 lutego) ukaże się zręcznościowy symulator lotniczy wykorzystujący okulary VR - Ace Combat 7: Skies Unknown. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 249,90 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (1 lutego) swoją premierę będzie miała przygodowa gra akcji oparta na serii filmów animowanych - Dragons: Dawn of New Riders. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 159,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (1 lutego) do sprzedaży trafi gra przygodowa typu visual novel, wzbogacona o elementy zaczerpnięte z symulatorów randkowych i gatunku jRPG - Song of Memories. Produkcja wydana zostanie na PS4 w japońskiej wersji językowej (z angielskimi napisami).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piatek (1 lutego) ukaże się taktyczna strategia rozgrywana w systemie turowym, utrzymana w w stylistyce pixel art - Wargroove. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?