Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia styczeń 21 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 519 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 21 - 27 stycznia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (22 stycznia) ukaże się gra przygodowa z elementami logicznymi - A Fisherman's Tale. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (22 stycznia) swoją premierę będzie miała samochodowa gra MOBA udostępniana w ramach modelu free-to-play - Switchblade. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (22 stycznia) do sprzedaży trafi niezależna, gangsterska strzelanka top-down - The Hong Kong Massacre. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (22 stycznia) ukaże się rytmiczna, platformowa gra przygodowa - Wandersong. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (23 stycznia) swoją premierę będzie miała ekonomiczna strategia turowa osadzona w otwartym świecie - Jon Shafer's At the Gates. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (23 stycznia) do sprzedaży trafi dziesięciominutowy interaktywny film stanowiący kampanię promocyjną gry Kingdom Hearts III - Kingdom Hearts: VR Experience. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (23 stycznia) ukaże się połączenie gatunku roguelike i karcianek - Slay the Spire. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (24 stycznia) swoją premierę będzie miała gra przygodowa z gatunku survival horror - Alien: Blackout. Produkcja wydana zostanie na urządzenie mobilne z systemem Android w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (24 stycznia) do sprzedaży trafi kosmiczna strategia czasu rzeczywistego, osadzona w mrocznym uniwersum Warhammera 40,000 - Battlefleet Gothic: Armada II. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (24 stycznia) ukaże się przygodowa platformówka typu metroidvania, osadzona w realiach fantasy - JackQuest: Tale of the Sword. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (25 stycznia) swoją premierę będzie miał pełnoprawny remake drugiej części kultowej serii survival horrorów - Resident Evil 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 219,90 zł na PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?