Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia styczeń 14 2019 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 1,030 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 14 - 20 stycznia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (15 stycznia) ukaże się zremasterowana wersja przygodowej gry akcji z elementami survival horroru - Onimusha: Warlords. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (15 stycznia) swoją premierę będzie miała fabularna gra RPG z otwartym światem - Smoke and Sacrifice. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (15 stycznia) do sprzedaży trafi samochodowa gra wyścigowa oparta na licencji programu The Grand Tour - The Grand Tour Game. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (15 stycznia) ukaże się trzecioosobowa, eksploracyjna gra przygodowa z elementami logicznymi - Vane. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (17 stycznia) swoją premierę będzie miała gra RPG akcji inspirowane metroidvanią, w którym grasz średniowiecznym robotem sterowanym przez złotą rybkę - Feudal Alloy. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (17 stycznia) do sprzedaży trafi połaczenie action RPG i gry typu tower defense - Hell Warders. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (17 stycznia) ukaże się zremasterowana wersja czwartej odsłony serii trzecioosobowych gier akcji - Yakuza 4 Remastered. Produkcja wydana zostanie na PS4 w japońskiej wersji językowej. Powinniśmy jednak wkrótce doczekać ogłoszenia oficjalnej lokalizacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (17 stycznia) swoją premierę będzie miała surrealistyczna gra jRPG osadzona w latach 90. - YIIK: A Post-Modern RPG. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (18 stycznia) do sprzedaży trafi zręcznościowy symulator lotniczy wykorzystujący okulary PlayStation VRAce Combat 7: Skies Unknown. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).Sugerowana cena gry to 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?