Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia styczeń 07 2019 Kategoria: Premiery gier 1 komentarzy 306 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 7 - 13 stycznia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (8 stycznia) ukaże się pierwszoosobowa strzelanka wymagająca do działania gogli rzeczywistości wirtualnej - Megalith. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (10 stycznia) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa strzelanka przeznaczona do zabawy w multiplayerowych meczach 3 vs 3 - Aftercharge. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (10 stycznia) do sprzedaży trafi gra przygodowa inspirowana rzeczywistymi wydarzeniami - Bury Me, My Love. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (10 stycznia) ukaże się platformowa gra akcji, wzbogacona o elementy przygodówki - Double Cross. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (11 stycznia) swoją premierę będzie miała zremasterowana japońska gra action RPG osadzona w realiach fantasy - Tales of Vesperia: Definitive Edition. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sobotę (12 stycznia) do sprzedaży w early access trafi strzelanka pierwszoosobowa - Bright Memory. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika Karfein
    #1 | Karfein mówi:07 styczeń 2019

    Kolekcjonerka Vesperii zamówiona już od dobrych kilku tygodni. Było miło, wersjo na X360...