Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia grudzień 10 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 460 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 10 - 16 grudnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (11 grudnia) swoją premierę będzie miała oryginalne połączenie zręcznościowej gry wyścigowej, produkcji RPG oraz symulatora życia - Desert Child. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (11 grudnia) do sprzedaży trafi kolejne wcielenie minimalistycznej strategii czasu rzeczywistego z elementami RPG - Kingdom Two Crowns. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (12 grudnia) ukaże się pudełkowa wersja kolejnej odsłony serii gier przygodowych, w których trafiamy do totalitarnego państwa - Beholder 2. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 49,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (12 grudnia) swoją premierę będzie miała kontynuacja pierwszoosobowej strzelanki wydanej w 2014 roku - Insurgency: Sandstorm. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (13 grudnia) do sprzedaży trafi oparta na kartach gra hack & slash - Book of Demons. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (13 grudnia) ukaże się pierwszoosobowy survival horror, którego akcja toczy się w postapokaliptycznym świecie - DayZ. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 grudnia) swoją premierę będzie miał pierwszy duży dodatek do samochodowej gry wyścigowej - Forza Horizon 4: Fortune Island. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (13 grudnia) do sprzedaży trafi artystyczna przygodówka 2D oparta na eksploracji - GRIS. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (13 grudnia) ukaże się trzecia część cyklu trzecioosobowych gier przygodowych z elementami horroru - Lucius III. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 grudnia) swoją premierę będzie miało trzecie rozszerzenie do gry RPG osadzonej w realiach fantasy - Pillars of Eternity II: Deadfire - The Forgotten Sanctum. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 35,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (13 grudnia) do sprzedaży trafi przygodowa gra akcji utrzymana w konwencji thrillera i kryminału - Project JUDGE. Produkcja wydana zostanie na PS4 w japońskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (14 grudnia) ukaże się przygodowa gra typu roguelike, której autorem jest studio Capybara GamesBELOW. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (14 grudnia) swoją premierę będzie miała nowa wersja popularnej hybrydy FPS-a i gry RPG, przeznaczona dla posiadaczy okularów rzeczywistości wirtualnej - Borderlands 2 VR. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?