Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia grudzień 03 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 432 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 3 - 9 grudnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (4 grudnia) swoją premierę będzie miała pierwsza podzielona na odcinki opowieść stanowiąca pomost pomiędzy Assassin’s Creed: Odyssey i Assassin’s Creed: OriginsAssassin's Creed: Odyssey - Dziedzictwo pierwszego ostrza. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (4 grudnia) do sprzedaży trafi klasyczna karcianka fantasy, która pozwala na dowodzenie bohaterami i jednostkami znanymi z wiedźmińskiego uniwersum - Gwint: Wiedźmińska gra karciana. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (4 grudnia) ukaże się czternasty dodatek do przebojowej karcianki od firmy Blizzard - Hearthstone: Rozróba Rastakana. Produkcja wydana zostanie na PC i urządzenie mobilne z systemem Android w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (4 grudnia) swoją pudełkową premierę będzie miała trzecioosobowa gra akcji osadzona w fantastycznym świecie zainspirowanym mitologią nordycką - Hellblade: Senua's Sacrifice. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (4 grudnia) do sprzedaży trafi czwarta część serii gier akcji z otwartym światem, w której wcielamy się w Rico Rodrigueza - Just Cause 4. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 249,90 zł dla PC oraz 289,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (4 grudnia) ukaże się taktyczna gra przygodowa łączącą system walki turowej znany z serii XCOM z mechaniką skradania się w czasie rzeczywistym - Mutant Year Zero: Road to Eden. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 124,90 zł dla PC.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (4 grudnia) swoją premierę będzie miała trójwymiarowa bijatyka, w której przejmujemy kontrolę nad jednym z dwunastu mechów - Override: Mech City Brawl. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (4 grudnia) do sprzedaży trafi kolejna odsłona pobocznego cyklu zręcznościowych gier muzyczno-rytmicznych - Persona 3: Dancing in Moonlight. Produkcja wydana zostanie na PS4 i PSV w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 219,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (4 grudnia) ukaże się kolejna odsłona spin-offowego cyklu zręcznościowych gier muzyczno-rytmicznych - Persona 5: Dancing in Starlight. Produkcja wydana zostanie na PS4 i PSV w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 219,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (4 grudnia) swoją premierę będzie miało połączenie RPG i gry karcianej, którego akcja osadzona została w uniwersum wiedźmińskiej sagi - Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (5 grudnia) do sprzedaży trafi kolejna odsłona serii gier przygodowych, w których trafiamy do totalitarnego państwa - Beholder 2. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 49,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (6 grudnia) ukaże się nietypowa gra logiczna, w ktorej gracz wciela się w osobę znajdującą się w stanie śmierci klinicznej - Clinically Dead. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (6 grudnia) swoją premierę będzie miał humorystyczny, pierwszoosobowy symulator gotowania - Cooking Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (6 grudnia) do sprzedaży trafi nowa odsłona legendarnego cyklu turowych gier taktycznych - Jagged Alliance: Rage!. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 71,90 zł dla PC oraz 129,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (6 grudnia) ukaże się najnowsze pełne rozszerzenie do kultowej gry strategicznej od Paradox Development Studio - Stellaris: MegaCorp. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (6 grudnia) swoją premierę będzie miała odświeżona wersja japońskiej, trzecioosobowej gry RPG z 2008 roku - The Last Remnant Remastered. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (6 grudnia) do sprzedaży trafi symulator, który pozwala wcielić się w dzierżącego wykrywacz metali poszukiwacza skarbów - Treasure Hunter Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (7 grudnia) ukaże się pudełkowa wersja sandboksowego survivalu skupiającego się na eksploracji podwodnych lokacji - Subnautica. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (7 grudnia) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa gra przygodowa z elementami skradanki - Hello Neighbor: Hide and Seek. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (7 grudnia) do sprzedaży trafi gra logiczna z elementami przygodowymi. - Iris.Fall. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (7 grudnia) ukaże się sandboksowa, sieciowa strzelanka z elementami survivalowymi - Playerunknown’s Battlegrounds. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (7 grudnia) swoją pudełkową premierę będzie miała druga część serii zręcznościowych gier platformowych z elementami logicznymi - Unravel Two. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowejSugerowana cena gry to 84,90 zł

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?