Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia listopad 26 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 498 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 26 listopada - 2 grudnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (27 listopada) swoją premierę będzie miał pierwszy dodatek do taktycznej gry bitewnej z mechami w roli głównej - BattleTech: Flashpoint. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 71,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (27 listopada) do sprzedaży trafi trzecia odsłona serii trzecioosobowych gier akcji z elementami RPG - Darksiders III. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 189,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (28 listopada) ukaże się odświeżona wersja trójwymiarowej,zręcznościowej platformówki z 2005 roku - Asterix & Obelix XXL 2: Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (29 listopada) swoją premierę będzie miała przygodowa gra akcji ukazana w widoku izometrycznym - Fimbul. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (29 listopada) do sprzedaży trafi przygodówka typu visual novel wzbogacona o elementy logiczne - NAIRI: Tower of Shirin. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (29 listopada) ukaże się prawdziwy wędkarski symulator sportowy, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych wędkarzy - Pro Fishing Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 129,90 zł dla PC oraz 219,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (29 listopada) swoją premierę będzie miała kosmiczna strzelanka typu shoot 'em up - Rival Megagun. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 53,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (30 listopada) do sprzedaży trafi kolejna odsłona serii symulatorów wyścigów motocyklowych - RIDE 3. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 189,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (30 listopada) ukaże się kolejna odsłona cyklu sandboksowych symulatorów kosmicznych osadzony w realiach science-fiction - X4: Foundations. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej ) i sugerowanej cenie 199,90 zł.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?