Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia listopad 12 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 374 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 12 - 18 listopada będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (13 listopada) swoją premierę będzie miał trzeci dodatek do sieciowej, survivalowej gry akcji ARK: Survival Evolved - ARK: Extinction. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (13 listopada) do sprzedaży trafi dodatek do ekonomicznej strategii osadzonej w realiach historycznych - Crusader Kings II: Holy Fury. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 listopada) ukaże się kolejna część popularnej serii gier akcji, w których wcielamy się w zabójcę znanego jako Agent 47 - Hitman 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 249,90 zł dla PC oraz 289,90 zł dla wersji konsolowych..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (13 listopada) swoją premierę będzie miał pierwszy dodatek DLC do trzecioosobowej gry akcji - Shadow of the Tomb Raider: The Forge. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 174,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (13 listopada) do sprzedaży trafi kolekcja trzech zręcznościowych platformówek 3D - Spyro Reignited Trilogy. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 179,90 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 listopada) ukaże się gra logiczna, w której bohater zostaje przeniesiony do tajemniczego miejsca zwanego Grey Holm - The Room Three. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (14 listopada) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona cyklu postapokaliptycznych RPG-ów rozgrywanych w otwartym świecie - Fallout 76. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 229,90 zł..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (14 listopada) do sprzedaży trafi wyjątkowa symulacja twórcy filmów, w której możesz zostać najlepszym vlogerem w historii - Youtubers Life. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (15 listopada) ukaże się przygodówka typu point & click, w której trafiamy do świata opanowanego przez tajemniczą zarazę - Bad Dream: Fever. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (15 listopada) swoją premierę będzie miało rozszerzenie do ekonomicznej strategii - Surviving Mars: Space Race. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (15 listopada) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa gra action RPG stanowiąca duchowego spadkobiercę kultowej serii Ultima UnderworldUnderworld Ascendant. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (15 listopada) ukaże się taktyczna turówka, podczas której dowodzimy kilkuosobowymi oddziałami wojowników Imperium należących do zakonu czczącego technologię - Warhammer 40,000: Mechanicus. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (16 listopada) swoją premierę będzie miała darmowa gra akcji przeznaczona tylko do rozgrywki w ramach multiplayera - Fortnite: Battle Royale. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (16 listopada) do sprzedaży trafi dodatek do symulatora życia - The Sims 4: Zostań gwiazdą. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?