Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia listopad 05 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 304 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 5 - 11 listopada będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (6 listopada) swoją premierę będzie miał trzeci dodatek do sieciowej, survivalowej gry akcji ARK: Survival Evolved - ARK: Extinction. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (6 listopada) do sprzedaży trafi kolejna odsłona cyklu towarzyskich zręcznościówek - Carnival Games. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angiellskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (6 listopada) ukaże się pierwszoosobowa gra przygodowa z elementami gier logicznych - Déraciné. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (6 listopada) swoją premierę będzie miała futurystyczna gra wyścigowa - GRIP. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (6 listopada) do sprzedaży trafi zręcznościowa bijatyka utrzymana w konwencji horroru - Omen of Sorrow. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (6 listopada) ukaże się pierwszoosobowa, kooperacyjna strzelanka osadzona w uniwersum komiksu The Walking DeadOVERKILL’s The Walking Dead. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 214,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (6 listopada) swoją premierę będzie miała ulepszona wersja ciekawego połączenia side-scrollowej gry akcji, RTS-a oraz gry typu tower defense - Swords & Soldiers II: Shawarmageddon. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (6 listopada) do sprzedaży trafi kolejne rozszerzenie do gry MMORPG osadzonej w świecie fantasy - The Elder Scrolls Online: Murkmire. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (7 listopada) ukaże się pierwszoosobowa gra przygodowa w klimacie thrillera szpiegowskiego oraz horroru - KURSK. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (7 listopada) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona humorystycznych gier przygodowych typu point'n'click - Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 109,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (7 listopada) do sprzedaży trafi wyścigowa gra motocyklowa utrzymana w realiach science-fictions - Steel Rats. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (7 listopada) ukaże się mroczno-humorystyczna gra przygodowa point & click - TSIOQUE. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (8 listopada) swoją premierę będzie miał drugi duży dodatek do strategii RTS - Total War: Warhammer II - Curse of the Vampire Coast. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 77,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (9 listopada) do sprzedaży trafi eksploracyjna gra przygodowa opowiadającą o losach ludzi żyjących i walczących podczas I wojny światowej - 11-11: Memories Retold. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (9 listopada) ukaże się druga część serii gier sportowych traktujących o koszykówce z przymrużeniem oka - NBA 2K Playgrounds 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.Sugerowana cena gry to 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?