Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 29 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 276 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 29 października - 4 listopada będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (30 października) swoją premierę w wersji pudełkowej będzie miała przygodowa gra eksploracyjna opracowana z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości - ARK Park. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 169,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (30 października) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w konwencji survival horroru - Call of Cthulhu. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 189,90 zł  dla PC oraz 244,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (30 października) ukaże się gra sportowa typu beat 'em up o mocno zręcznościowym charakterze - Mutant Football League: Dynasty Edition. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (31 października) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa gra survival horror, w której naszym zadaniem jest udokumentowanie działalności duchów w jednym z nawiedzonych lasów Ameryki - Apparition. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (1 listopada) do sprzedaży trafi trzecioosobowa gra akcji typu full motion video - The Quiet Man. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (2 listopada) ukaże się zestaw dwóch gier z serii LEGO Harry Potter - LEGO Harry Potter Collection. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 109,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (2 listopada) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona serii menadżerów piłkarskich - Football Manager 2019. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 235,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?