Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 22 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 1,316 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 22 - 28 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (22 października) swoją premierę będzie miało kolejne rozszerzenie do gry MMORPG osadzonej w świecie fantasy - The Elder Scrolls Online: Murkmire. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (23 października) do sprzedaży trafi kolejne rozszerzenie do strategii ekonomicznej - Cities: Skylines - Industries. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 53,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (23 października) ukaże się klasyczna karcianka fantasy, która pozwala na dowodzenie bohaterami i jednostkami znanymi z wiedźmińskiego uniwersum - Gwint: Wiedźmińska gra karciana. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (23 października) swoją premierę będzie miała odświeżona wersja japońskiej, trzecioosobowej gry RPG - Resonance of Fate 4K / HD Edition. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (23 października) do sprzedaży trafi dodatek do zaawansowanego symulatora ciężarówek - Spintires: MudRunner - American Wilds. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (23 października) ukaże się tytuł pierwszego rozszerzenia do trzecioosobowej gry akcji - Spider-Man: The City That Never Sleeps. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (23 października) swoją premierę będzie miała przygodówka z elementami RPG oraz gry karcianej - Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści. Produkcja wydana zostanie na PC w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (25 października) do sprzedaży trafi kolejna odsłona popularnego cyklu gier rytmicznych - Just Dance 2019. Produkcja wydana zostanie na PS4, XOne, X360, Wii i WiiU w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (26 października) ukaże się epizodyczna, przygodowa gra akcji utrzymaną w konwencji survival horroru - Bendy and the Ink Machine. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (26 października) swoją premierę będzie miała gra akcji z elementami bijatyki typu beat 'em up - My Hero One's Justice. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (26 października) do sprzedaży trafi zręcznościowa gra wyścigowa, w której kierowcami są bohaterowie znani z kreskówek z kanału Nickelodeon - Nickelodeon Kart Racers. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (26 października) ukaże się familijna gra platformowa - Psi Patrol: Rusza do akcji!. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4, 3DS i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (26 października) swoją premierę będzie miała trzecia część serii Red Dead osadzonej na Dzikim Zachodzie - Red Dead Redemption II. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 299,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?